به دلیل نواسانات ارزی قبل از خرید با فروشگاه تماس حاصل فرمایید

پیشنهاد لحظه ای

به روز رسانی

...

چت آنلاین
primus

فلاسک غذا 400 میلی لیتری قرمز - Primus

150014

محصول جدید

فلاسک غذا برند پریموس

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

340,000 تومان ارسال یک هفته بعد

اطلاعات بیشتر

جنسبدنه فولاد ضد زنگ / در پلاستیکی
ابعادارتفاع 11.5سانتیمتر / قطر 9.3 سانتیمتر
حجم400 میلی لیتر
مزیت هابدنه دوجداره پرشده با گاز عايق
قابلیت گرم و سرد نگه داشتن مواد غذایی به مدت 24 ساعت
بدون عوض کردن بو و مزه غذا
دارای دهانه گشاد برای پر و خالی کردن آسان و شستشوی راحت

مشخصات برند

برند primus در سال 1892 در کشور سوئد تأسیس شد. بیشترین تولیدات این کمپانی در زمینه محصولات مربوط به پخت و پز خارج از خانه است.

برند پریموس بر پایه ی تکنولوژی و مهندسی سوئدی، به لحاظ پیشرو بودن در زمینه ی تولید لوازم پخت و پزِ خارج از خانه و سفری، نامی شناخته شده در عرصه ی جهانی است.

روالد آمونسن، کاشف قطب جنوب، در نخستین سفر اکتشافی خود به این ناحیه در 14 دسامبر 1911، اجاق پریموس به همراه داشت. همچنین سِر ادموند هیلاری و همراهش تنزینگ نورگای، نخستین صعودکنندگان به اورست نیز در طی فتح این قله از اجاق پریموس استفاده کردند.

تمامی محصولات پریموس پیش از ترک کارخانه به صورت دستی تست و کنترل می شوند. این رویکرد محدود به محصولات مورد استفاده ی مسافران قطب، فاتحان کوهستان و کاشفان مناطق دورافتاده و صعب نمی شود، بلکه نوآوری های این شرکت شامل اجاق گازهای با مصارف روزمره، چراغ های روشنایی و فانوس و … نیز می شود.

از دیگر محصولات این برند، فلاسک و ظرف های غذای کودک است که مطابق با سایر محصولات پریموس، از کیفیت و ایمنی بسیار بالایی برخوردار هستند. با محصولات این کمپانی، والدین خارج از خانه نگرانی بابت تغذیه فرزندشان نخواهند داشت.

محصولات مشابه